Obróbka skrawaniem metali - Poznań


Jesteśmy firmą, która oferuje Państwu w pełni profesjonalne wykonywanie działalności w postaci obróbki skrawaniem metali. Zdobyte przez nas wieloletnie doświadczenie, stały postęp technologiczny oraz ciągłe dążenie do zwiększania jakości wykonywanej przez nas pracy, procentuje zdobyciem uznania ze strony naszych Klientów. Dzięki odczuwalnej przez nich satysfakcji staliśmy się wiarygodnym partnerem w relacjach biznesowych. Zajmujemy się wykonywaniem narzędzi ręcznych i mechanicznych. Ponadto jesteśmy w stanie spełniać indywidualne życzenia naszych Klientów. Wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej pozwalają nam na realizację skomplikowanych zleceń, dotyczących skrawania i obrabiania metali.

Siedzibą naszej firmy jest Poznań, ale mamy opinię najbardziej profesjonalnej firmy w Polsce w dziedzinie obróbki skrawaniem metali. Dbamy o jakość wykonywanych przez nas produktów z różnych materiałów, a priorytetowymi wartościami dla nas są sumienność, profesjonalizm i oferowanie jak najniższych cen przy zachowaniu najwyższej jakości asortymentu.

Czym jest profesjonalna obróbka skrawaniem metali?

Mianem obróbki metali skrawaniem, w największym skrócie nazwać można procesy technologiczne, których celem jest zmiana parametrów i właściwości elementów metalowych. W wyniku stosowania odpowiednich narzędzi i technologii istnieje możliwość zmiany kształtu, wymiaru metali, jak również ich właściwości fizycznych i chemicznych.

Zajmujemy się obróbką skrawaniem metali w zakresie frezowania, wiercenia, toczenia, szlifowania, gwintowania i walcowania. Poza tym w skład naszej działalności wchodzi również wykonywanie różnej wielkości rolek stalowych i poliamidowych do giętarek.

Mamy możliwość obróbki skrawaniem detali na następujących maszynach:

 • centra obróbcze CNC 5-osiowe w zakresie Z-400x700 Y-700
 • centra obróbcze CNC 3-osiowe w zakresie Z-600x1000 Y-400
 • centra obróbcze CNC 3-osiowe w zakresie Z-600x960 Y-400
 • centra obróbcze CNC 3-osiowe w zakresie Z-500x500 Y-400
 • tokarki CNC z napędzającymi narzędziami - śred. toczenia 250, przelot wrzeciona 65
 • tokarki CNC – śred. toczenia 250, przelot wrzeciona 52
 • tokarki CNC – śred. toczenia 200, przelot wrzeciona 40
 • tokarki CNC - śred. toczenia 400, przelot wrzeciona 98
 • tokarki CNC - śred. toczenia 500, przelot wrzeciona 103
 • tokarki CNC wyposażone w krótki podajnik i długi 3mb
 • walcarki do gwintów metrycznych i trapezowych
 • szlifierki do obróbki płaszczyzn do wielkości 300x1000
 • frezarki konwencjonalne pionowe i poziome
 • prasy mimośrodowe od 5T do 63T
 • prasy hydrauliczne do 300T
 • piły taśmowe

W naszym przedsiębiorstwie w Poznaniu, oprócz obróbki skrawaniem metali, zajmujemy się również konstrukcją przedmiotów i maszyn z różnych materiałów. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami elementów stali specjalnych. Prowadzimy ponadto kooperację z firmami z branży obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej i galwanicznej, w celu zapewnienia najbardziej profesjonalnych i kompleksowych usług dla naszych klientów, zarówno ze stolicy Wielkopolski, jak i z okolic Poznania.

Precyzyjna obróbka skrawaniem drobnych elementów

Przyjmiemy zlecenie na każdą, nawet najbardziej precyzyjną obróbkę, idealnie dopasowując się do potrzeb zamawiającego. To nie tylko efekt zatrudniania najlepszych specjalistów z branży, dla których obróbka skrawaniem jest prawdziwą pasją zawodową. To także nieustanne inwestowanie w profesjonalny park maszynowy. Mamy najnowocześniejsze narzędzia, dzięki którym możemy wykonywać nawet najdrobniejsze elementy metalowe przy zapewnieniu najwyższej precyzji.

Gwarantujemy zachowanie powtarzalności produktów nawet wtedy, gdy obróbka realizowana jest na większą skalę. Zdobywaliśmy doświadczenie, pracując na zlecenie nie tylko polskich, ale także zagranicznych przedsiębiorców. Obróbka skrawaniem w naszym wykonaniu zawsze spełniała oczekiwania wszystkich zamawiających. Co ważne, do swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały. Dzięki temu gotowe produkty są solidne i odporne na najtrudniejsze warunki pracy.

Wykonywana przez nas obróbka skrawaniem to solidność i bezpieczeństwo

Oprócz najwyższej jakości, jaka zawsze charakteryzuje świadczone przez nas usługi, priorytetową wartością jest dla nas także bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że praca przy obrabiarkach, frezarkach, tokarkach, szlifierkach oraz wielu innych maszynach i urządzeniach obrabiających metale, wymaga zachowania szczególnej ostrożności i spełnienia istotnych standardów. Właśnie dlatego:

 • operatorzy naszych obrabiarek materiałów to doświadczeni, wykwalifikowani fachowcy z odpowiednimi umiejętnościami,
 • wszystkie urządzenia do obróbki metali skrawaniem stosowane w naszej firmie są nowoczesne, w pełni sprawne i posiadają niezbędne certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa,
 • wykorzystywane przez nas narzędzia posiadają stałe i solidne osłony, jak również wyposażone są w urządzenia ochronne, zabezpieczające przestrzeń roboczą.

Jesteśmy przekonani, że tylko w ten sposób możemy dostarczać naszym Klientom solidne i niezawodne produkty i świadczyć usługi w sposób bezpieczny dla ludzkiego zdrowia i życia. Szczególny nacisk kładziemy na przewidywanie i eliminowanie czynników ryzyka, które mogą wystąpić podczas skrawania i obrabiania metali, co pozytywnie wpływa zarówno na bezpieczeństwo pracowników odpowiedzialnych za obróbkę skrawaniem, jak również na jakość świadczonych przez nas usług.

Narzędzia i maszyny do obróbki skrawaniem metali

Oprócz bogatej gamy wykonywanych przez nas czynności, pragniemy także zapoznać Państwa z szeroką ofertą oferowanych narzędzi i urządzeń ułatwiających skrawanie metali, ich gięcie, wiercenie, szlifowanie oraz szeroko rozumianą obróbkę. Dostępne w naszej ofercie narzędzia, takie jak: imadła do rur, imadła wiertarskie, ściski czy nożyce, jak również maszyny i urządzenia: prasy hydrauliczne, giętarki do rur i inne oferowane produkty, stanowią synonim niezawodności i najwyższego standardu, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów z Poznania i okolicznych miejscowości. W trosce o zapewnienie maksymalnego komfortu dostarczamy na rynek bogatą ofertę urządzeń, które charakteryzują rozległe możliwości konfiguracyjne, a ich parametry techniczne pozwalają na wykonywanie szerokiego zakresu obróbki skrawaniem. Oferujemy uradzenia w różnych rozmiarach, o konstrukcji umożliwiającej łatwe i szybkie mocowanie tworzyw i materiałów do obróbki. Wszystkie oferowane przez nas narzędzia i maszyny mogą być stosowane zarówno w produkcji seryjnej, jak i do prostych, codziennych czynności w przydomowych warsztatach. W razie pytań i wątpliwości zawsze służymy naszym Klientom profesjonalnym doradztwem i fachową poradą odnośnie do parametrów i funkcjonalności naszych produktów. Zadbamy o to, aby obróbka była idealnie dopasowana do konkretnych założeń projektowych.

Zapraszamy do kontaktu, zachęcając jednocześnie do korzystania z naszych usług obróbki skrawaniem. Pomimo trzymania się najwyższych standardów jakościowych gwarantujemy, że obróbka będzie tania i zrealizowana terminowo.Formularz zapytania 

 

 

tel. (+48 61) 29-15-063
fax (+48 61) 29-15-222

Biuro: biuro@sciskpol.pl
Marketing: marketing@sciskpol.pl

Copyright: Ściskpol. Projekt i realizacja: PodisPromotion