Nożyce dźwigniowe


Firma Ściskpol w swojej ofercie posiada wiele narzędzi. Jednym z nich są nożyce dźwigniowe. Przydają się one idealnie w pracy w dowolnej lokalizacji – mogą być one używane w domu, ogrodzie, jak i we wszelkich rodzajach warsztatów. Każdy majsterkowicz i pracownik warsztatu, który chce profesjonalnie podejść do swojej pracy, powinien posiadać tego rodzaju urządzenie. Jest ono przydatne w wielu sytuacjach, dlatego też tak istotną sprawą jest zaopatrzenie się w nie.


W naszym asortymencie znajdują się dwa modele nożyc dźwigniowych – stalowe oraz żeliwne. Idealnie sprawują się w pracach takich, jak cięcie blach, płaskowników, stali okrągłej i prostokątnej, kątowników stalowych i teowników, czy też prętów do długości 4 mm.


Nożyce zaprojektowane są w ten sposób, by wszelkie prace przebiegały pod znakiem najwyższego bezpieczeństwa, a ich użycie wiązało się z maksymalną satysfakcją pracy.


Nożyce dźwigniowe stalowe wykonane są w całości ze stali z przekładnią zębatą. Są one wyposażone również w noże wyprodukowane ze stali jakościowej. Niewątpliwą zaletą jest możliwość ich wymiany. Mechanizmy takie jak przekładnia zębata, pozwalają na łatwą pracę, bez konieczności użycia dużej siły. Wyposażenie standardowe zawiera również przedłużenie dźwigni z rękojeścią.


Nożyce dźwigniowe żeliwne stworzone są z wysokogatunkowego żeliwa. Noże zaś wykonano ze stali specjalnej – tak samo, jak w przypadku nożyc dźwigniowych, są one wymienne. Wyposażenie zawiera również przedłużenie dźwigni z rękojeścią.


Nożyce dźwigniowe żeliwne

typ 40200-4

zobacz
Nożyce dźwigniowe stalowe

typ 40100-4

zobacz
Noże do nożyc dżwigniowych

Nr. kat. 40211-4

zobacz
Copyright: Ściskpol. Projekt i realizacja: PodisPromotion