Nożyce dźwigniowe

Obróbka materiałów takich jak blacha czy druty wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi, które gwarantują pracownikowi bezpieczeństwo oraz komfort obsługi, a jednocześnie umożliwiają wysokojakościowe modyfikowanie kształtów materiałów i elementów tworzyw konstrukcyjnych. Właśnie do tego służą zgromadzone w naszej ofercie kompaktowe nożyce przeznaczone do blachy i drutu. Proponowane produkty wyróżniają się profesjonalnymi parametrami technicznymi i zastosowaniem precyzyjnych mechanizmów oraz trwałych komponentów. Dzięki temu zapewniają wygodę i efektywność obsługi.

W polskim sklepie Ściskpol łączymy wysoką jakość wraz z atrakcyjnością cenową produkowanych urządzeń. Jesteśmy pewni, że i pod tym kątem spełnimy wymagania klientów chcących wyposażyć w fachowy sprzęt swoje warsztaty, pracownie czy zakłady.

Nożyce dźwigniowe do blachy

Wydajne wyposażenie do cięcia blachy większej grubości musi być stworzone z materiałów najwyższej próby. Mamy to na uwadze, dlatego oferowane nożyce dźwigniowe powstają w całości ze starannie wyselekcjonowanej stali odpornej na odkształcenia, zarysowania, stępienia, pękanie i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Asortyment uzupełniają urządzenia stworzone z jeszcze twardszego i wytrzymalszego na ściskanie żeliwa.

W zależności od wyboru produkt może różnić się specyfiką stalowych noży, które stanowią istotny element ich konstrukcji. Ważne jest też to, że można je demontować, co pozwala na regularną konserwację bądź całkowitą wymianę. W zależności od wybranego modelu ostrza mogą przybierać różny kształt – na przykład prosty czy łukowy. Odpowiednio dobrane do całości konstrukcji gwarantują sprawną obsługę i doskonale radzą sobie z cięciem materiałów wymagających użycia dużej siły.

Nożyce dźwigniowe do prętów

Produkowane i dystrybuowane przez Ściskpol nożyce dźwigniowe nadają się także do cięcia prętów osiągających grubość do 4 mm oraz miękkiego drutu. Bezpieczeństwo i wygodę obsługi zapewniają stabilny korpus akcesorium i zwarta konstrukcja, co umożliwia praktycznie bezwysiłkową obróbkę blachy, płaskowników, profili, drutu i prętów. Dzięki przedłużeniu dźwigni z rękojeścią możliwe staje się formowanie nawet najbardziej wymagających materiałów.

Co równie istotne, nożyce dźwigniowe do prętów, blachy i cięcia drutu są kompaktowe, a w związku z tym można je z łatwością transportować. Oprócz wygody liczy się także precyzja podejmowanych za ich pomocą czynności, w czym pomaga przekładania zębata i pozostałe mechanizmy tworzące konstrukcję urządzeń. Zachęcamy do sprawdzenia jakości oferowanych przez nas maszyn.

50 lat doświadczenia
Nieustanne dążenie do poprawy jakości
Stały rozwój technologii
Najwyższy stopień profesjonalizmu