Imadła wiertarskie

Solidne, wykonane z wysokiej jakości tworzyw imadło wiertarskie stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego warsztatu. Doskonale sprawdza się nie tylko przy wykonywaniu nawierceń, ale również w trakcie wielu innych form obróbki metali oraz innych materiałów. Mając na uwadze połączenie najwyższej jakości z niezawodnością i atrakcyjną ceną, prezentujemy imadła w różnych rozmiarach, przystosowane do umieszczenia na stołach montażowych oraz umożliwiających obróbkę materiałów o różnym kształcie.

Imadło wiertarskie – dlaczego warto wybrać nasz produkt?

Każde profesjonalne imadło wiertarskie dostępne w naszym asortymencie wykonane jest z wysokiej klasy surowców, takich jak stal nierdzewna oraz wytrzymałe żeliwo. Są przeznaczone do zastosowań amatorskich oraz profesjonalnych w różnego rodzaju pracach warsztatowych i remontowych z zakresu wiercenia oraz frezowania powierzchni. Zapewniają precyzję działania.

Parametry techniczne imadeł wiertarskich

Gwarancja doskonałego ścisku oraz łatwego i stabilnego mocowania przedmiotów w imadle wiertarskim to jedna z cech, którymi może pochwalić się każde z oferowanych przez nas urządzeń. W trosce o zapewnienie optymalnego komfortu pracy oraz bezproblemowej obsługi przygotowaliśmy imadła o następujących parametrach:

 • wykonanie z wysokogatunkowego żeliwa,
 • przeznaczenie imadła: pełen zakres prac wiertarskich oraz lekkie prace frezarskie,
 • cztery rozmiary produkowanych wkładek szczękowych: 85, 100, 120, 150 mm,
 • wkładki szczękowe wyposażone w pionowe i poziome pryzmy,
 • możliwość wyboru imadła z pokrętłem kulkowym (dotyczy rozmiaru 85).

Solidny korpus zapewnia wysoką odporność na intensywną eksploatację w trudnych warunkach. Jest niepodatny na działanie korozji i charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz zmęczeniową.

Szeroki zakres możliwych do wykonania prac oraz najwyższa jakość wykonania to niejedyne korzyści, płynące z wyboru imadła wiertarskiego z naszej oferty. Dostarczając na rynek narzędzia i urządzenia do obróbki metali, stawiamy na ich kompleksowy charakter i bogate możliwości konfiguracyjne. Nie inaczej jest w przypadku imadła wiertarskiego w dowolnym z proponowanych przez nas rozmiarów. Oferowane urządzenia charakteryzuje:

 • możliwość komfortowego i stabilnego mocowania we wkładkach szczękowych elementów o różnym kształcie: prętów, płaskowników, wałków, rur itp., dzięki specjalnie zastosowanym pryzmom pionowym i poziomym,
 • możliwość wyboru imadła z pokrętłem kulkowym, gwarantującego płynną pracę śruby pociągowej zastosowanej w wersji 85 mm,
 • szerokie przeznaczenie imadła do prac wiertarskich i frezarskich, możliwość pracy z różnymi tworzywami i materiałami,
 • łatwość wyboru imadła wiertarskiego o optymalnych parametrach, dzięki bogatej palecie dostępnych rozmiarów wkładek szczękowych,
 • nowoczesny design i kształt, umożliwiający łatwiejsze utrzymanie imadła w należytej czystości,
 • wykonanie z najwyższej jakości żeliwa, pomalowanego na kolor zielony z odcieniem niebieskiego,
 • doskonale chronione, cynkowane na biało elementy,
 • łatwy montaż na stole warsztatowym,
 • atrakcyjna cena i szybka dostawa produktu.

Szeroki asortyment i wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają nam dostarczać rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego imadła wiertarskiego o specyficznych właściwościach – zapraszamy do kontaktu z nami!

Imadła wiertarskie dostępne typy i rozmiary

W zależności od wyboru wkładek szczękowych, w imadle wiertarskim można obrabiać elementy o różnych rozmiarach. Oferowane przez nas długości wkładek zostały dobrane w taki sposób, aby w pełni pokryć zarówno typowe, jak i niestandardowe zapotrzebowanie użytkownika, czego efektem jest możliwość wyboru jednego z czterech rozmiarów imadła wiertarskiego:

 • imadło wiertarskie typ 65431-85 – z pokrętłem kulkowym
 • imadło wiertarskie typ 65430-100,
 • imadło wiertarskie typ 65430-120,
 • imadło wiertarskie typ 65430-150.

Nasi pracownicy pomogą dobrać rozmiar przyrządu dopasowany do Państwa oczekiwań. Wystarczy przekazać nam niezbędne parametry oraz wymiary, a my zajmiemy się resztą.

Ergonomiczne imadła wiertarskie

Ergonomia oraz wygoda użytkowania to cechy, które dobrze opisują dostępne w naszym asortymencie narzędzia warsztatowe. Rękojeść jest zazwyczaj pokryta specjalnie przygotowanym tworzywem nadającym jej antypoślizgowe właściwości. Poprawia to komfort eksploatacji oraz zwiększa siłę docisku.

Wysoką wytrzymałość imadeł wiertarskich zapewnia doskonale zaprojektowane wrzeciono wraz z solidnym gwintem trapezowym, który wykonano ze stopu stali o ponadprzeciętnej trwałości. Szybki docisk startowy jest możliwy poprzez opcjonalny przycisk do uwalniania uzbrojonego zacisku. Przyrządy są wyposażone w elementy i otwory mocujące.

Niezawodne i solidne imadła wiertarskie do warsztatu

Potrzebujesz niezawodnego i solidnego imadła wiertarskiego? Chcesz zapewnić sobie najwyższy komfort pracy dzięki łatwemu mocowaniu przedmiotów o dowolnym kształcie? Cenisz sobie wysoką jakość wykonania oraz bogate możliwości konfiguracji?

W takim razie, imadła wiertarskie, które oferujemy, są właśnie dla ciebie. Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar wkładek szczękowych będzie najbardziej odpowiedni dla twoich potrzeb lub masz inne pytania dotyczące imadła, skorzystaj z naszych profesjonalnych porad. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszych produktów.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego sklepu z narzędziami warsztatowymi, to zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty sciskpol.pl. Zapewniamy najwyższej klasy asortyment uznanych na świecie marek. Wszystkie produkty objęte są gwarancją!

50 lat doświadczenia
Nieustanne dążenie do poprawy jakości
Stały rozwój technologii
Najwyższy stopień profesjonalizmu