Ściski

Nasze narzędzia sprostają potrzebom wszystkich firm świadczących usługi stolarskie lub spawalnicze. Jako ich producent możemy zagwarantować najwyższą jakość, która idzie w parze z konkurencyjną ceną. W swojej bogatej ofercie posiadamy m.in. ściski stolarskie i zaciski spawalnicze. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, bez którego każdy poważny majsterkowicz nie jest w stanie się obejść. Ściski stolarskie lub zaciski spawalnicze idealnie sprawdzają się w przypadku prac, ale również mają swoje zastosowanie w wielu innych możliwościach, dzięki czemu gwarantujemy, że będą one stale w użyciu.

Samodzielnie zajmując się produkcją tego wyposażenia, możemy zapewnić terminową realizację nawet największych zleceń.

Ściski stolarskie stalowe – producent Ściskpol

zaciski masowe szare

Jako doświadczony producent dbamy o to, aby każdy z naszych produktów spełniał najwyższe standardy jakości. Ramię stałe ścisku zostało stworzone z hartowanego pręta stalowego. Charakteryzuje się on wysoką wytrzymałością. By dodatkowo ją zwiększyć, zostało ono ocynkowane. Ramię ruchome wykonano natomiast ze stali kutej. Tak samo, jak w przypadku ramienia stałego, zastosowana została technika cynkowania, zabezpieczona hartowaniem.

Oferowane przez nas stolarskie ściski stalowe oraz zaciski spawalnicze cechują się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz intensywną eksploatację w trudnych warunkach środowiskowych. Są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w pracowniach obróbki drewna oraz zakładach przemysłu meblowego.

Profesjonalne ściski ze stali

zaciski masowe żółte

Ścisk wyposażony jest w przekładnię zębatą – wykonaną ze stali
hartowanej i dodatkowo powlekanej plastikiem. Ścisk stalowy charakteryzuje się wieloma zaletami – jedną z nich jest fakt wyposażenia produktu w specjalną zapadkę, która uniemożliwia samopoluzowanie się – nawet w momentach, gdy występuje efekt wibracji. Dźwignia ścisku jest specjalnie zaprojektowania do szybkiego operowania nim w sposób łatwy i zapewniający wszelkie bezpieczeństwo. Wywiera ona duży nacisk na obrabiany przedmiot.

Dostępne w naszym asortymencie profesjonalne ściski stolarskie ze stali nierdzewnej zapewniają komfort użytkowania, a jednocześnie bezwzględny poziom bezpieczeństwa pracy. Pozwalają na realizacje wszelkiego rodzaju zadań wymagających dodatkowej siły stabilizującej obiekt, np. demontażu śrub, odkręcenia zaworu czy wymiany kół w samochodzie.

Profesjonalne ściski stolarskie szybkomocujące

W naszym asortymencie znajdują się zaciski spawalniczne oraz ściski stolarskie w wielu wariantach – ścisk stalowy, szybkomocujący, ścisk stalowy z pokrętłem metalowym czy też ścisk stalowy z drewnianą rączką. Mamy wieloletnie doświadczenie jako producent i dlatego wykorzystujemy tylko najlepsze materiały. Stalowe narzędzia stolarskie cechują się wyjątkową solidnością, idealnie nadając się do wykonywania nawet bardzo skomplikowanych czynności.

System szybkomocujący usprawnia wykonywanie wielu prac i jednocześnie gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ścisk został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych zakładów stolarskich. Szeroki wybór produktów dostępnych w naszej ofercie gwarantuje znalezienie akcesoriów najlepiej dopasowanych do potrzeb.

Szeroki wybór ścisków stolarskich od producenta

Znajdziesz u nas szeroki wybór ścisków stolarskich od doświadczonego producenta. Mogą być one wyposażone w dodatkowe mechanizmy ślizgowe, które zapewniają sprawne dociskanie różnego rodzaju obiektów. Z kolei specjalnie wyprofilowane rowki krzyżowe pozwolą na łatwe mocowanie przedmiotów o okrągłym kształcie. Mogą być wykorzystywane do profesjonalnych prac warsztatowych, modelarskich oraz naprawczych.

Wybierz specjalistyczne ściski do pracowni stolarskiej

Niezależnie od tego, czy zajmują się Państwo pracą z drewnem o znacznej grubości, czy obróbką metali charakteryzujących się wysoką twardością, zdecydowanie powinni Państwo zainteresować się naszymi specjalistycznymi ściskami stalowymi do pracowni stolarskiej. Cechują się doskonałą ergonomią oraz dużym bezpieczeństwem eksploatacji. Sprawdzają się w zastosowaniach wymagających potężnej siły nacisku, a zarazem odpowiedniej stabilności przez długi czas.

Ściski/zaciski spawalnicze – producent

Oprócz ścisków stolarskich produkujemy także zaciski spawalnicze o równie wysokiej jakości. Mamy szeroki wybór takich produktów i zawsze oferujemy fachowe wsparcie przy ich wyborze. Stalowe zaciski spawalnicze gwarantują bezpieczeństwo i wygodę pracy, są niezawodne i odporne na najtrudniejsze warunki warsztatowe. Nasze akcesoria spawalnicze sprostają oczekiwaniom każdego zamawiającego, niezależnie od potrzeb.

Zachęcamy serdecznie do dokładniejszego zapoznania się z naszymi produktami i wybrania odpowiedniego modelu – tak, by pasował on idealnie do Państwa indywidualnych preferencji. Gwarantujemy, że nasze narzędzia wykonane są z najwyższą starannością i cechują się one najlepszą jakością na rynku.

50 lat doświadczenia
Nieustanne dążenie do poprawy jakości
Stały rozwój technologii
Najwyższy stopień profesjonalizmu