Wśród świadczonych przez nasz zespół usług znajduje się toczenie CNC, które wykonujemy na zlecenie klientów zarówno biznesowych oraz instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dysponujemy niezbędnym w tym celu wyposażeniem – nowoczesne maszyny do obróbki metalu sprawiają, że możemy z powodzeniem tworzyć nawet najbardziej skomplikowane elementy ze stali nierdzewnej czy aluminium. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązywania współpracy dzięki korzystnym i uczciwym warunkom!

 

Na czym polega toczenie CNC?

Tego rodzaju proces polega na obróbce wiórowej materiału za pomocą programowanych numerycznie urządzeń. Toczenie przy użyciu tej metody jest całkowicie zautomatyzowane i wykonywane od początku do końca przez maszynę – zadanie naszych pracowników polega natomiast na zaprogramowaniu jej działania w taki sposób, aby uzyskać pożądane rezultaty. Ponieważ zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych w tej dziedzinie specjalistów, możemy zapewnić profesjonalizm i precyzję wszystkich podejmowanych działań.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, które wspieramy poprzez dostarczanie odpowiednio obrobionych elementów odpowiadających ściśle określonym kryteriom. Każdy powstający w naszej firmie obiekt podlega dokładnej kontroli jakości, co pozwala osiągnąć najwyższy poziom precyzji i dopasowania do wymagań oraz oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy zlecenie ma obejmować jednorazowe przygotowanie niewielkiej ilości elementów czy stałe dostarczanie większych wolumenów.

Zalety toczenia CNC

Jakie są największe korzyści z zastosowania tej metody? Jednym z kluczowych aspektów, które decydują o jej popularności, jest powtarzalność uzyskiwanych efektów. W odróżnieniu od technik manualnych toczenie maszyną CNC gwarantuje, że wszystkie powstające elementy będą miały jednakowe parametry. Równie istotnym aspektem jest szybkość działania – w krótkim czasie można bowiem przygotować nawet bardzo duże ilości ściśle określonych obiektów.

Materiał obrabiany za pomocą nowoczesnej maszyny sterowanej numerycznie wyróżnia się doskonałą precyzją wykonania. Nawet najmniejsze szczegóły znajdujące się w projekcie zostają odzwierciedlone w bardzo dokładny i wierny sposób. Kolejna ważna zaleta toczenia CNC to niewielkie straty materiałowe, co z kolei przekłada się na oszczędności finansowe. Również elastyczność tej metody, która pozwala na wykonywanie niezwykle różnorodnych elementów, przekonuje do jej użycia. Zapraszamy do współpracy bez względu na ilość i rodzaj materiałów wymagających precyzyjnej obróbki poprzez toczenie za pomocą maszyny CNC!