O nas

Bogaty asortyment profesjonalnych rozwiązań narzędziowych

Oferujemy bogaty asortyment profesjonalnych rozwiązań narzędziowych dla warsztatów mechanicznych, pracowni stolarskich oraz zakładów przemysłu ciężkiego. Produkujemy:

Zajmujemy się również świadczeniem specjalistycznych usług z zakresu frezowania CNC i obróbki metali skrawaniem. Znajdą Państwo u nas również wysokiej klasy nożyce dźwigniowe oraz urządzenia niezbędne w każdym zakładzie metalurgicznym, jak i meblowym. Wszystkie konstrukcje są wykonane z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na intensywną eksploatację. Jednocześnie cechują się doskonałą ergonomią oraz bezpieczeństwem pracy.

Wybierz solidne i niezawodne narzędzia od polskiego producenta

Produkowane przez nas solidne i niezawodne narzędzia oraz maszyny to rozwiązania prosto od polskiego producenta – firmy ŚCISKPOL. Są funkcjonalne, a do ich produkcji wykorzystano nowoczesne rozwiązania, takie jak sterowanie numeryczne CNC czy technologię CAM. Mają one niezbędne atesty i certyfikaty jakości potwierdzające wysoki poziom ich wykonania.

Jeżeli szukają Państwo dostawcy najwyższej klasy przyrządów ręcznych oraz urządzeń do kształtowania i formowania metali, a także tworzyw sztucznych, to zachęcamy skorzystania z naszej oferty już dziś! Przygotujemy dedykowaną propozycję cenową. Zapewniamy jednocześnie fachowe doradztwo naszych specjalistów w każdym aspekcie związanym z zamówieniem.