Imadła ślusarskie

Dostępne w naszym asortymencie wyroby zbudowane są z dwóch szczęk – ruchomej oraz stałej – wykonanych z najwyższej jakości stali. Specjalnie wyfrezowane prowadnice gwarantują doskonałą precyzję operowania imadłem. Wyposażone są również w dedykowane do obróbki i prostowania niewielkich obiektów płaskie kowadełko. Dzięki zastosowaniu technologii kucia produkty są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i trwałe.

Wysokiej jakości warsztatowe imadła stalowe ślusarskie

Prace w warsztacie charakteryzują się różnorodnością, stąd też w naszym asortymencie znajdą Państwo wiele modeli, spośród których na pewno wybierzecie Państwo ten właściwy, w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiedniego narzędzia, które zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz dużą wydajność codziennej pracy. Wszystkie oferowane produkty objęte są wieloletnią gwarancją.

Nie idziemy na kompromisy i proponujemy wyłącznie najlepsze imadła oraz narzędzia ślusarskie. Sami zajmujemy się ich produkcją, dlatego zawsze możemy zagwarantować wysoką jakość, funkcjonalność oraz niezawodność. Dostępne w ofercie produkty powstają w nowoczesnych zakładach. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami i mamy wieloletnie doświadczenie w obróbce metali metodą CNC.

Profesjonalne warsztatowe  imadła ślusarskie

Nasze profesjonalne imadła wiertarskie, ślusarskie i wiele innych narzędzi projektowane są pod kątem oczekiwań współczesnych ślusarzy. Doskonale znamy potrzeby firm działających w tej branży i wiemy, jak im sprostać. Własna produkcja to jednocześnie pewność stałej dostępności asortymentu. Produkty sprzedajemy na bieżąco, a w razie większych zamówień jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie przygotować kolejne partie.

Produkty dostępne w naszym asortymencie dedykowane są zarówno do amatorskich, jak i profesjonalnych prac warsztatowych. Technologia ich wykonania zapewnia niepodatność na pęknięcia i działanie korozji. Jednocześnie specjalna rowkowana struktura minimalizuje poślizg chwytanego przedmiotu i zwiększa bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania.

Imadła warsztatowe i ślusarskie producenta Ściskpol

Dysponujemy wieloma rodzajami imadeł – od stalowych imadeł ślusarskich, przez wiertarskie, aż po imadła do rur. W katalogu naszych produktów są Państwo w stanie odnaleźć następujące modele:

 • imadło ślusarskie typ ciężki 150,
 • imadło ślusarskie typ lekki 120,
 • imadło ślusarskie 140,
 • imadło ślusarskie szufladkowe stałe,
 • imadło ślusarskie szufladkowe obrotowe,
 • imadło ślusarskie stalowe równoległe stałe,
 • imadło ślusarskie równoległe stalowe obrotowe,
 • imadło ślusarskie 16 stałe,
 • imadło ślusarskie obrotowe 16,
 • imadło wiertarskie,
 • imadło wiertarskie z kulkowym prowadzeniem pokrętła,
 • imadło maszynowo-wiertarskie mimośrodowe,
 • imadło maszynowo-wiertarskie,
 • imadło do rur.

Nasze produkty skonstruowane są w ten sposób, by praca z nimi przebiegała pod znakiem standardów najwyższego bezpieczeństwa. Gwarantujemy imadła ślusarskie zaprojektowane tak, by wykorzystanie ich podczas codziennej i okazjonalne pracy dawało maksimum satysfakcji i zadowolenia.

Imadło wiertarskie – wysoka jakość i duża funkcjonalność

Wysokiej klasy produkty sprostają oczekiwaniom zarówno osób prywatnych, jak i specjalistycznych firm. Doskonale nadają się między innymi do serwisu blacharskiego, gwarantując precyzję oraz wysokie bezpieczeństwo pracy. Najlepsze materiały stalowe sprawiają, że naszej produkcji imadło dla ślusarza, kowalskie czy do rur zniesie nawet największe trudy pracy. Pomimo tak wielu zalet, wybór naszej oferty to również gwarancja konkurencyjnej ceny.

Znajdą u nas Państwo stalowe imadła ślusarskie pozbawione luzów, wykonane z dużą dokładnością przez sztab doświadczonych inżynierów. Sprawdzają się one w zadaniach wymagających stabilnego chwytania małych przedmiotów, a także jako stolarskie ściski nastawne. Mogą być również wyposażone w dodatkowe wyściełanie pozwalające na bezpieczną pracę z delikatnymi materiałami.

Wybierz niezawodne imadła ślusarskie stalowe

Oferowane przez naszą firmę rozwiązania warsztatowe charakteryzują się solidnością wykonania i wysoką niezawodnością. Dzięki wykonaniu ze specjalnych stopów stali są odporne na uszkodzenia i bardzo trwałe. Utwardzona i wyprofilowana prowadnica zabezpiecza przed obracaniem i zginaniem obrabianych obiektów, a jednocześnie podnosi komfort pracy operatora narzędzia. Stalowe imadła ślusarskie z naszej oferty są wykonywane z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i składania zamówień. Mamy również rozbudowaną sieć dystrybutorów, którzy prowadzą swoje punkty sprzedażowe na terenie całego kraju. Pracujący tam specjaliści zawsze pomogą dobrać imadła wiertarskie do konkretnych potrzeb. Jeżeli szukają Państwo solidnego imadła ślusarskiego ze stali, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

50 lat doświadczenia
Nieustanne dążenie do poprawy jakości
Stały rozwój technologii
Najwyższy stopień profesjonalizmu
BESTSELLER