Usługi CNC: obróbka i frezowanie


Firma Ściskpol to przedsiębiorstwo, charakteryzujące się wieloletnim doświadczeniem w najnowszych technologiach, w którego ofercie znajduje się między innymi profesjonalna obróbka CNC metali.

Świadczymy w Poznaniu między innymi takie usługi CNC takie  jak:

-frezowanie CNC,

-toczenie CNC,

-wiercenie CNC

Obróbka CNC

Indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy to podstawa naszej działalności. Dopasujemy się do wszystkich potrzeb i wykonamy nawet bardzo precyzyjne elementy, w pełni zgodne z założeniami projektowymi. Nasze usługi obróbki CNC to najlepsza oferta nie tylko w Poznaniu, ale także w całym kraju.

Profesjonalna obróbka metali - Poznań

Dzięki posiadaniu najnowocześniejszego parku maszyn, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom z zakresu frezowania i toczenia, których obróbka CNC cechuje się wysokim stopniem skomplikowania i trudności. Najwyższej jakości sprzęt pozwala nam na realizację usług takich jak toczenie i frezowanie CNC z efektem maksymalnej satysfakcji ze strony Klienta.

Poświęcamy najwyższą uwagę całemu łańcuchowi usług – od momentu wstępnej koncepcji, aż po proces jego realizacji. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Frezowanie i inna obróbka metali nie mają przed nami żadnych tajemnic. Dysponując nowoczesnym zapleczem technologicznym, w poznańskich zakładach podejmiemy się każdego zlecenia, zachowując przy tym konkurencyjny poziom cen.

Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu jest produkcja m.in. specjalistycznych narzędzi ślusarskich, które cieszą się ogromnym zaufaniem na rynku. Dopasujemy usługi obróbki metali do indywidualnych potrzeb, zaproponujemy najlepszą cenę i krótki termin realizacji.

Usługi obróbki metali CNC i frezowania - Poznań

Obróbka CNC - frezowanie

Dopełnieniem naszego profesjonalizmu jest również oferowanie atrakcyjnych cen na usługi takie jak toczenie i frezowanie numeryczne metali, które są wysoko konkurencyjne na rynku. Wszystkie usługi CNC realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki takim działaniom jesteśmy uważani za jedną z najbardziej profesjonalnych firm na rynku.

Prowadzimy owocną współpracę z wieloma przedsiębiorstwami nie tylko z Poznania, ale również z całej Polski jak i krajów UE. Każdego dnia realizujemy z najwyższą starannością powierzone nam zlecenia w zakresie obróbki CNC, dzięki czemu współpraca między obiema stronami przebiega pod znakiem stałego zadowolenia i satysfakcji.

Poznań – precyzyjna obróbka CNC i frezowanie dzięki doświadczonym pracownikom

Ponadto zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która jest gotowa na rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących procesów, z którymi wiąże się obróbka metali CNC. Chętnie odpowiedzą na każde pytanie zadane przez Klienta – np. w zakresie zagadnień odnoszących się do rodzaju obrabianych materiałów, wykorzystywanych do tego maszynach, a także ich możliwościach, jakie daje profesjonalna obróbka CNC. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy maksimum satysfakcji i najwyższe zadowolenie ze strony Klienta.

Świadcząc usługi w Poznaniu mamy możliwość obróbki detali na następujących maszynach:

 • centra obróbcze CNC 5-osiowe w zakresie Z-400x700 Y-700
 • centra obróbcze CNC 3-osiowe w zakresie Z-600x1000 Y-400
 • centra obróbcze CNC 3-osiowe w zakresie Z-600x960 Y-400
 • centra obróbcze CNC 3-osiowe w zakresie Z-500x500 Y-400
 • tokarki CNC z napędzającymi narzędziami - śred. toczenia 250, przelot wrzeciona 65
 • tokarki CNC – śred. toczenia 250, przelot wrzeciona 52
 • tokarki CNC – śred. toczenia 200, przelot wrzeciona 40
 • tokarki CNC - śred. toczenia 400, przelot wrzeciona 98
 • tokarki CNC - śred. toczenia 500, przelot wrzeciona 103
 • tokarki CNC wyposażone w krótki podajnik i długi 3mb
 • walcarki do gwintów metrycznych i trapezowych
 • szlifierki do płaszczyzn do wielkości 300x1000
 • frezarki konwencjonalne pionowe i poziome
 • prasy mimośrodowe od 5T do 63T
 • prasy hydrauliczne do 300T
 • piły taśmowe

Precyzyjna obróbka i frezowanie najdrobniejszych detali – Poznań

Dzięki nieustannemu inwestowaniu w nowoczesne maszyny dziś w Ściskpol możemy podjąć się obróbki metali związanej nawet z produkcją bardzo drobnych detali. Rzetelnie podchodzimy do tej usługi, dbając o precyzję wykonania produktów oraz ich idealną powtarzalność przy większych zamówieniach.

Realizując zlecenia, odpowiednio dobieramy narzędzia, a wyjątkowo precyzyjne prace pozostawiamy w rękach naszych najlepszych pracowników. Tym samym gwarantujemy, że frezowanie, toczenie, prasowanie i inne usługi związane z obróbką wykonamy z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy zawsze służą swoim wsparciem technicznym. Szybko przygotujemy atrakcyjną wycenę i zaproponujemy możliwie najkrótszy termin realizacji.

Przykładowe nasze realizacje detali.Formularz zapytania 

 

 

tel. (+48 61) 29-15-063
fax (+48 61) 29-15-222

Biuro: biuro@sciskpol.pl
Marketing: marketing@sciskpol.pl

Copyright: Ściskpol. Projekt i realizacja: PodisPromotion